Nejlepší volba v autosklech pro Vás

img sub

Novinky
!!NOVĚ!! - Nahradní vozidlo
středa, 16 prosince 2015
možnost zapůjčení náhradního auta - při výměně skla prvních 30km ZDARMA...
Celý článek...
Smluvní servis HVP
čtvrtek, 24 ledna 2013
Stáváme se smluvním servisem Hasičské vzájemné pojišťovny.
Celý článek...

Všechny novinky...

Autosklo

Autosklo – Autosklo Speed s. r. o.

Výměna a opravy autoskel osobních, užitkových, nákladních vozidle i autobusů. Výměna autoskel našich a také zahraničních vozidel.


Stala se vám ta nepříjemnost, že vás při jízdě vašim vozidlem potkal kamínek? Nebo vám vaše autosklo poškodil vandal?
Potřebujete-li rychle a kvalitně zajistit nové autosklo pro váš vůz, navštivte nás Autosklo Speed s.r.o.

Výměna a opravy autoskel všech vozidel

Naše společnost Autosklo Speed s. r. o. vám nabízí profesionální služby v podobě výměny a opravy autoskla jakéhokoliv vašeho vozidla. Tyto služby se vztahují na naše i zahraniční vozidla všech kategorií.

Stali jste se součástí pojistné události? V takovém případě vám nabízíme výměnu vašeho autoskla zcela zdarma a co navíc? Celou pojistnou událost a veškeré formality s tím spojené vyřídíme ihned a za Vás!
Výměnu autoskla zdarma poskytuje jak z povinného ručení, tak také z připojištění čelního skla.

Nová kvalitní autoskla pro váš vůz!
Jsme profesionální společnost, která ke své práce – výměně autoskla – používá autoskla pouze od osvědčených a známých výrobců. Montujeme pouze nová a originální autoskla, jejichž kvalitní zpracování garantuje dlouhou užitnost. Veškerá autoskla námi dodaná jsou homologována a nesou s sebou požadované označení a osvědčení.

Mobilní servis s Autosklo Speed s. r. o.

U nás je zákazník na první místě. Nejen jeho přání, ale také spokojenost. Proto nabízíme také mobilní servis, díky němuž nemusíte nikam jezdit.
Nemáte-li čas zajet do servisu, postačí nás kontaktovat na +420 776 757 797 nebo +420 311 249 434 a my přijedete vyměnit autosklo vašeho vozidla k vám.
Tuto výhodnou službu jsme vám schopni poskytnout především díky naší plně vybavené pojízdné dílně, jež poskytuje veškeré vybavení pro výměnu autoskla osobních, nákladních i autobusových vozidel.

Neváhejte nás kontaktovat!